918910728811149
top of page
Kapak Görsel (Üretim aşaması).png

Merhabalar, ben Büşra

Sizlere Ayşika Home’un ilmek ilmek işlenerek bu günlere gelen hikayesinden bahsetmek istiyorum.

 

Yıllarca küçük bir oda da çok büyük işler ürettik, ancak müşterilerimizin taleplerinin her geçen gün artması sebebiyle büyüme kararı aldık ve bugün ki konumumuza, Beşiktaş Ulus bölgesinde sevimli bir atölye haline geldik.

 

Atölyemizde yıllarca bu alanda çalışmış, ustalık belgesine sahip emektar kadınlarımız sizler için harika ürünler hazırlıyor. (Onları hayranlıkla izlerim)

 

Atölyemizde perde, oturma grubu, sofra grubu, yatak grubu ve birbirinden farklı ürün çeşitliliğiyle hizmet vermekteyiz. Her gün özel tasarımlarımızı, ürün içeriklerini çoğaltmak ve geliştirmek üzere çalışıyor ve bundan büyük keyif alıyoruz.

 

Bir çok platformda ürünlerimizin satışı gerçekleşmektedir. Türkiye’nin hemen hemen her yerine gönderim sağlamış bulunuyoruz.

 

Sadece kendi tasarımlarımızı değil sizin hayal ettiğiniz ve istediğiniz ürünleri de üretiyor ve sizlerden ‘Tam olarak hayal ettiğim buydu..’ sözünü duymaktan çok mutlu oluyoruz.

 

Ayşika Home ailesi olarak, Ayşika Home mimarı Ayşe Küçük’ün sihirli ellerini ilham alarak, aklımıza bir hayal koyarak ve birbirinden yetenekli kadın emektarlarımızın desteği ile sizlerin de sayesinde her geçen gün daha da büyüyoruz.

 

Kadınların ellerinin değdiği yeri çiçeklendirdiğinin bir kanıtı da atölyemizdir. Sizleri de her zaman atölyemize bir acı değil tatlı kahvemizi içmeye bekleriz.

 

Büşra Küçük ve Ayşika Home Ailesi, Sevgilerimizle. 🤍

bottom of page